NAUJIENOS

Visos kategorijos
Žmonės sako, kad jų kaime atliekų konteineriai pastatyti ne vietoje, o tinkamu jų sutvarkymu niekas nesirūpina. Tačiau kaip yra iš tiesų?  / Plinkaigalio gyventojų nuotr.

Nesusipratimas dėl šiukšlių konteinerių Plinkaigalyje

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 08:35 Gegužės 15d. 2019

Į „Rinkos aikštės“ redakciją kreipėsi sunerimę ir pasipiktinę Krakių seniūnijos Plinkaigalio kaimo gyventojai. Žmonės sako, kad jų kaime atliekų konteineriai pastatyti ne vietoje, o tinkamu jų sutvarkymu niekas nesirūpina. Taigi kaip yra iš tiesų?

Stovi ne vietoje

„Mūsų kaime buvo įrengta nauja trinkelėmis grįsta aikštelė konteineriams, tačiau konteinerių ten pastatyti niekas nesivargina. Mūsų kaimo konteineriai stovi per dešimt metrų nuo aikštelės. Kiek kur skambinome – aiškaus atsakymo negavome. Kodėl taip yra? Kas turėtų tuos konteinerius pastatyti tam pritaikytoje aikštelėje. Negi patys gyventojai turi tuo užsiimti? Juk dabar kaime vaizdelis tikrai nekoks“, –  dėstė laišką „Rinkos aikštei“ parašę ir nuotraukas atsiuntę Plinkaigalio kaimo gyventojai.

Naujos – naujiems

„Rinkos aikštė“ kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybę ir gavo atsakymą, kad naujos aikštelės yra skirtos naujiems atliekų rūšiavimo konteineriams. Senieji konteineriai nėra ir nebus statomi naujose aikštelėse, jų greitai išvis neliks.

Kėdainių rajono savivaldybė informavo, kad pagal užsakymą gaminama 150 pusiau požeminių ir 8 požeminiai konteineriai. Šių „Molok“ konteinerių įrengimas visame Kėdainių mieste ir rajone planuojamas birželio–liepos mėnesiais. Darbus vykdys UAB „VSA Vilnius“. Įgyvendinus visus projekto darbus Kėdainiuose nebeliks komunalinių atliekų konteinerių ant ratukų, kurių talpa po 1,1 m3 bei rūšiuojamųjų „varpelio“ tipo konteinerių. Kėdainių rajono savivaldybės administracija tikisi supratingo gyventojų požiūrio į atliekų rūšiavimą ir kviečia rūšiuoti atsakingai, o aikštelėmis naudotis tvarkingai.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!