GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Praėjusią savaitę iš UAB „Vilpra“ įsigytą kuro katilą ir kitą kraštiečių paramą šeimai į namus pristatė geradarių komanda (iš kairės): V. Surgautienė, A. Kacevičius, visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narė Edita Isakovičienė.  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Išsprendė opiausią šeimos problemą

Džestina BORODINAITĖ - 11:17 Kovo 13d. 2018

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Ažytėnų kaime po baisios nelaimės, kuomet visiškai supleškėjo tvarkingos daugiavaikės Jarmalavičių šeimos gyvenamasis namas, į pagalbą skuba ne vienas šiai tragedijai neabejingas kraštietis.

Gera žinia, jog naujus namus nukentėjusiesiems jau pavyko rasti. Dabar šeimai, per gaisrą praradusiai visą savo turtą, reikalingi baldai, buitinė technika, elementarūs buities reikmenys bei rūbai.

Didžiausia problema – šildymas

Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas Arūnas Kacevičius įsitikinęs, jog šaltuoju metų sezonu opiausia problema namuose – šildymas.

„Pats asmeniškai kalbėjausi su Gintautu Jarmalavičiumi. Elementaru, jog be grindų ar be kitokio namams reikalingo inventoriaus išgyventi įmanoma, tačiau be kuro sistemos spaudžiant šalčiams – nelabai“, – didžiausią šeimos problemą pabrėžė A. Kacevičius.

Labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ projektų organizatorė Vitalija Surgautienė džiaugiasi verslininkų neabejingumu. Anot jos, geradariai, įsiklausę į šeimos problemą, nė nedvejodami skyrė lėšų.

Nuo gaisro nukentėjusios šeimos tragedijai neabejingi žmonės dovanojo taip reikalingų apyvokos daiktų: higienos priemonių, vaistų, rūbų, staltiesių, užuolaidas. Algimanto Barzdžiaus nuotr.Remia ne pirmą kartą

„Kiekvieną kartą stengiamės prisidėti prie Kėdainių krašto žmonių, kuriems pagalbos reikia labiausiai, rėmimo. Juk nelaimė gali nutikti bet kuriam iš mūsų, todėl jeigu galime padėti, būtinai tą ir padarome.

Praėjusiais metais dalį piniginių lėšų skyrėme taip reikalingam neįgaliojo vežimėliui įsigyti, šiemet, išgirdę apie nuo gaisro nukentėjusios šeimos padėtį, nusprendėme prisidėti ir vėl“, – akcentuoja šeimai net 300 eurų paramą skyręs krematoriumą valdančios bendrovės „K2 LT“ direktorius Vytenis Labanauskas.

Suteikė nuolaidą

„Gautos lėšos buvo panaudotos taip reikalingam kietojo kuro katilui pirkti. Galima pasidžiaugti, jog iš UAB „Vilpra“ su nuolaida, kurią, įsiklausęs į šeimos problemą, suteikė bendrovės direktorius Vygintas Petrauskas, įsigytas naujas kuro katilas jau Jarmalavičių namuose“, – gerą žinią praneša V. Surgautienė.

Dovanojo kuro

Šeimos gerove susirūpinusi UAB „Kėdainių krovimo aikštelės“ vadovė Jelena Maksimenko Jarmalavičių šeimai dovanojo 2 tonas kietojo kuro.

Parūpino namų apyvokos daiktų

Prie Jarmalavičių šeimos rėmimo prisidėjo ir kiti visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ nariai bei apie nukentėjusios šeimos nelaimę sužinoję kėdainiečiai.

Nuo gaisro nukentėjusiai daugiavaikei šeimai fondo „Viltis–Vikonda“ ir visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ atstovai perdavė josvainietės Sandros Šidlauskaitės dovanotus vaikiškus rūbelius, higienos priemones bei UAB „Bandelita“ kepyklėlės kolektyvo keptas gardžias bandeles.

„Pasidalinti tuo, ką turi, visada yra gražus darbas, todėl, suprasdami žmogaus padėtį, pagal galimybes stengiamės kraštiečiams skirti tai, kas pas mus pagaminta su meile – šviežiai keptų bandelių“, – tikina UAB „Bandelita“ kepyklėlės direktorius Paulius Svetickas.

Visi galime daugiau

„Visi kartu galime daug, po vieną – nieko“, – įsitikinęs prie šeimos rėmimo prisidėjęs UAB „Rimsigna“ vadovas Vidas Drulia iš Kaišiadorių. Įmonė vykdo apsaugos, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo sistemų montavimą bei atlieka jų techninę priežiūrą. Net 11 filialų įvairiuose Lietuvos miestuose, iš kurių vienas yra Kėdainiuose, įsteigęs bendrovės vadovas skyrė 200 eurų paramą.

„Anksčiau dirbau policijoje, todėl frazė „Ginti, saugoti, padėti“ buvo mus visus vienijantis šūkis, kuriuo vadovaujuosi ir dabar. Jei žmogų ištinka bėda, turime jam padėti. Ir jei tai darysime visi, o ne po vieną, rezultatą pasieksime neabejotinai“, –  pabrėžia V. Drulia.

Klos dangą

Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininko Arūno Kacevičiaus teigimu, gerų darbų maratonas nesibaigia.

„Didžiausią dėmesį pastaruoju metu skyrę Ažytėnuose nuo gaisro nukentėjusiai šeimai, nepamirštame ir kitos nuo gaisro nukentėjusios krakiškių šeimos.

Gaisro nusiaubtame bute jau sudėtos virtuvės ir vonios sienų bei grindų plytelės, pakeisti langai, sumontuotos lubos, sutvarkytos sienos. Kitą savaitę krakiškių namuose bus klojama grindų danga“, – pabrėžia A. Kacevičius.

Iš prekybos centro „Senukai“ įsigyta grindų danga buvo nupirkta už iš geradarių surinktą piniginę paramą: 150 eurų grindų dangai skyrė UAB „Baltmedas“ direktorius Edvardas Baltmiškis, 100 eurų – A. Kacevičius.

A. Kacevičiaus nuomone, indėlis, skirtas nuo gaisro nukentėjusių šeimų gerovei sukurti, prie kurio prisidėjo ne tik visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“, bet ir kitos Kėdainių miesto institucijos, yra tikrai nemažas.

Skiria padėką

„Už neatlygintiną gerumą esame dėkingi visiems prie paramos nukentėjusiai šeimai prisidėjusiems geradariams.

Be jūsų niekada nebūtume pasiekę tokių ženklių rezultatų“, – padėkos žodį prie paramos prisidėjusiems ir opiausioms nukentėjusios šeimos problemoms neabejingiems geradariams taria V. Surgautienė ir A. Kacevičius.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!