NAUJIENOS

Visos kategorijos
Krakių seniūnijos moterys, pristatytos Metų Geradarės nominacijai: iš kairės Jūratė Mitkuvienė, Rima Kikilienė, Aura Krasauskienė ir Angelė Krikščiukaitienė. Moterys prie kaimo bendruomenių gerovės kūrimo prisideda ir finansiškai, ir žmogiškaisiais resurs  / Modesto Kulviečio ir Aušrinės Tutkutės nuotr.

Bendruomenės pagerbė Krakių seniūnijos moteris

Aistė BALČIŪNIENĖ - 16:33 Kovo 14d. 2019

Krakių bendruomenės centro iniciatyva pirmą kartą vyko seniūnijos Metų Moterų rinkimai. Seniūnijos bendruomenės siūlė savo kandidates. Balsavimas už favorites vyko internetu. Nugalėtojos išaiškėjo Tarptautinei moters dienai skirtame šventiniame renginyje, kuris vyko Krakių kultūros centre.

Inga Dovydienė drauge su Metų Moters titulą pelniusia Almone Šilkaityte. Modesto Kulviečio ir Aušrinės Tutkutės nuotr. Rinkimai surengti pirmą kartą

Krakių kultūros centre jau kelinti metai rengiami vakarai, skirti pagerbti seniūnijos moteris, bet šventinis vakaras su nominacijomis surengtas pirmą kartą. Idėją pasiūlė ir padėjo įgyvendinti Krakių bendruomenės centro moterų aktyvas, nes pastebėta, jog beveik visose seniūnijos bendruomenėse pačios aktyviausios yra moterys“, apie tai, kaip kilo mintis miestelyje surengti Metų Moterų rinkimus, pasakojo Krakių kultūros centro direktorius, šventinio vakaro vedėjas Robertas Dubinka. Jam talkino nepakeičiamieji Krakių savanoriai, gimnazistai Mantas Pupkevičius, Aleksas ir Justas Račai.

Metų pilietiškiausia pripažinta kraštiečių itin pamilta Inga Dovydienė, aktyvi Plinkaigalio bendruomenės narė, kaimo renginių organizatorė ir iniciatorė. Metų Mama tapo Aušra Račienė iš Krakių. Ji gražiai užaugino ir puikiai išauklėjo penkis dorus, darbščius ir gabius vaikus. Metų Kūrėja paskelbta Aušra Urbienė iš Ažytėnų. Įspūdingos, meniškos sielos moters rankomis sukurtos lauko gėlių puokštės papuošia bendruomenės renginius, nuo jos lipdomų vazų sunku atitraukti akis. Metų Geradarės nominaciją pelnė Angelė Krikščiukaitienė iš Meironiškių. Jos dėka Meironiškių kultūros skyriaus aplinka yra nepriekaištingai sutvarkyta. Tai jautri ir kukli moteris, kuri sako, kad geri darbai daromi tyliai.

Metų Moterimi išrinkta Krakių kultūros centro Pajieslio daugiafunkcio centro renginių organizatorė Almonė Šilkaitytė.

„Visos nominacijos yra ypatingos, apgalvotos bet Metų Moters išskirtinė yra tuo, kad šį kartą skiriama ypatingai moteriai Almonei, kuri puikiai save realizuoja dirbdama kultūrinį darbą Pajieslyje, yra visų kraštiečių mėgstama ir gerbiama“, sakė Krakių kultūros centro direktorius Robertas Dubinka.

Darbų sūkuryje

„Supama tiek daug puikių moterų, nemanau, kad esu kažkuo išskirtinė, net jaučiuosi šiek tiek nesmagiai. Juk visos moterys, auginančios vaikus, nuoširdžiai dirbančios, savo šilumą, dėmesį, laiką skiriančios bendruomenės žmonėms, yra Metų Moterys“, – sakė A. Šilkaitytė.

Kaimo bendruomenės gyvenimas be Almonės tiesiog neįsivaizduojamas. Ji turi nuostabią savybę kiekvienam, mažam ar dideliam, rasti tinkamiausius žodžius, kiekvieną apgaubia dėmesiu. Gal todėl visi įpratome kreiptis į ją bet kada ir bet kokiu reikalu, kur tik reikalinga pagalba. Almonė, dar nedirbdama renginių organizatore, padėdavo rengti kaimo švenčių scenarijus, vesdavo renginius. Vaikai noriai traukia į jos organizuojamus žygius, padedančius pažinti Pajieslio apylinkes, krašto kultūros paveldą“, – šiltai apie Pajieslyje augusią ir gimusią kolegę atsiliepė Pajieslio bendruomenės pirmininkė I. Milerienė.

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Paraplegikai džiaugiasi sava erdve

Bendruomenės
16:04 Gegužės 15d. 2019
img

Lauko bibliotekėlė – ir Truskavoje

Bendruomenės
11:32 Gegužės 13d. 2019
img

Labūnaviškį apdovanojo sostinėje

Bendruomenės
11:51 Gegužės 10d. 2019
img

Šėtos seniūnijoje – pavasariniai darbai

Bendruomenės
12:03 Balandžio 30d. 2019
img

Bendruomenės būrėsi talkon

Bendruomenės
12:18 Balandžio 18d. 2019
img

Bendruomenės buriasi talkoms: tvarkosi langakiškiai

Bendruomenės
09:10 Balandžio 17d. 2019

SKELBIMAI

touched by digitouch!