LAISVALAIKIS

Visos kategorijos
Penktadienį nuo ankstyvo ryto Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai bei Kėdainių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai minėjo Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną.  / Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai minėjo Šv. Florijono dieną (GALERIJA)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 12:21 Gegužės 03d. 2019

Penktadienį nuo anktyvo ryto Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai bei Kėdainių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai minėjo Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. Iškilmingos ceremonijos metu buvo apdovanoti ne tik pareigūnai, bet ir civiliai žmonės, gelbėję kitų gyvybes.

Iškilminga rikiuotė

Šventė prasidėjo ugniagesių rikiuote prie Šv. Juozapo bažnyčios. Buvo šventinamas pernai gautas gaisrinis automobilis „Renault“, aukojamos šv. mišios. Ugniagesius sveikino svečiai iš Švedijos, buvę tarnybų vadovai – Stasys Mileris ir Virginijus Stogevičius, rajono įstaigų ir įmonių vadovai bei Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

„Nepamirškite imtis būtiniausių priemonių, pasitikrinkite įrengtas šildymo sistemas ir elektros prietaisus, mokykitės elementarių gelbėjimosi nelaimės atveju taisyklių, kad saugiai jaustumėtės savo namuose. Nerizikuokite nei savo, nei artimųjų gyvybe. Linkiu, kad nė vieno neapleistų Šv. Florijonas“, − sakė naujasis rajono vadovas V. Tamulis.

Ši diena yra skirta mūsų darbuotojų, kurie narsiai kovojo su kasdieniais iššūkiais, pagerbimui. Pareigūnai vykdami į iškvietimą nesitiki gauti padėkos, jie skuba padėti žmogui, jo gelbėti. Aut. past.

Apdovanojo ugniagesius

Padėkos raštus ir dovanas už pilietišką poelgį bei drąsą gesinant gaisrą meras V. Tamulis įteikė Daliai Adaškevičiūtei, Irenai Kornaušenkovienei ir Jūratei Skorupskienei. Dar dvi padėkos už nepriekaištingai atliekamas pareigas buvo įteiktos Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams: vidaus tarnybos puskarininkiui Edvinui Rakauskui ir vidaus tarnybos vyresniajam puskarininkiui Aivarui Pupkevičiui.

Specialiu prizu buvo apdovanota komanda, kuri ypač atsakingai dirbo sudėtingomis sąlygomis vieno gaisro metu ir jai visiškai pavyko išvengti galimų labai skaudžių pasekmių. Pagerbti tuo metu budėję ir ryžtingai veikę Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vidaus tarnybos puskarininkis Kęstutis Brazauskas, vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkis Saulius Grabauskas, vyresnysis ugniagesys gelbėtojas Povilas Ivaškevičius, vidaus tarnybos puskarininkis Gintautas Jašmantas, vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkis Vidmantas Kupčiūnas, vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis Tomas Pakštys, vidaus tarnybos puskarininkis Paulius Šedovas ir vidaus tarnybos jaunesnysis puskarininkis Tadas Vinciūnas.

Nelengvas kelias

„Šis kelias, kurį mes pasirinkome, yra nelengvas, jis sudėtingas ir sunkus. Mūsų kasdienybė – pasiaukojantis ir sunkus darbas vardan žmonių. Praėjusiais metais darbo buvo tikrai daug, mes daug keliavome, keliavome pas žmones į namus ir aiškinome, kaip reikia gyventi saugiai. Taip pat vykdėme ir savo kasdienes pareigas – gesinome gaisrus, atlikome kitus gelbėjimo darbus. Noriu pasakyti, kad kiekvienas žmogus turi dėti visas pastangas, kad saugotų save ir savo artimuosius.

Ši diena yra skirta mūsų darbuotojų, kurie narsiai kovojo su kasdieniais iššūkiais, pagerbimui. Juk pareigūnai vykdami į iškvietimą nesitiki gauti padėkos, jie skuba padėti žmogui, jo gelbėti“, – sakė Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas.
Aukščiausias apdovanojimas

Šią savaitę Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Ugniagesio gelbėtojo žvaigžde“ bus apdovanotas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas vyresnysis leitenantas Gintaras Grunskis. Pokalbį su šiuo pareigūnu skaitykite kituose „Rinkos aikštės“ numeriuose.

Išskirtinė padėka

Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba savo profesinės šventės metu pasveikino ir kraštiečius, kurie skuba žmonėms į pagalbą vos tik išvydę nelaimę. Šventinę dieną buvo apdovanota greitosios medicinos pagalbos specialistė Roberta Barisnevičienė, kuri atsitiktinai ne darbo metu pastebėjo eismo įvykį ir sustojusi suskubo padėti nukentėjusiems. Šią istoriją sužinosite skaitydami kitus „Rinkos aikštės“ numerius.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!