LAISVALAIKIS

Visos kategorijos

Užgavėnės praūžė įmonių grupėje „Vikonda“ (GALERIJA)

rinkosaikste.lt - 14:00 Kovo 08d. 2019

Užgavėnės turi būtis sočios, kvapnios, smagios ir draugiškos – tai sena lietuviška tradicija. Senuosius mūsų papročius saugo bei linksmintis moka ir didžiausios įmonių grupės rajone – „Vikonda“ kolektyvai.

Užgavėnių dieną įmonių grupės „Vikonda” bendrovė „Legrita“ maloniai nustebino senamiesčio restorano lankytojus ypatingais Užgavėnių blynais.

Visą dieną virtuvėje sukosi moterys kepdamos porciją po porcijos skaniausių amerikietiškų blynų. Purius blynelius šeimininkės sugalvojo gardinti šaldytomis braškėmis ir Lietuvos miškų mėlynėmis.

Pietų metu restoraną užplūdo „Dadu“ ledus gaminančio fabriko kolektyvas – jauni veiklūs ir emocingi žmonės čia pat prie stalo pasidabino kaukėmis ir vijo žiemą ne tik skaniai valgydami, bet ir smagiai juokdamiesi.

Persirengėliams duris atvėrė bei linksminosi vydamos žiemą bei sočiai valgydamos ir kitos įmonių grupės „Vikonda“ bendrovės.

„Vikondos“ biuras net sudegino simbolinę Užgavėnių „Morę“. Morės kūrimo ir deginimo procesas suteikė daug vilties ateinančiam pavasariui.

J. Basanavičiaus gatvės pradžioje įsikūrusios įmonės: „Kėdainių aruodai“, „EWA LT“, „Vikrema“, „Sibena“ taip pat „prisivalgė“ blynų ir draugiškai atšventė Užgavėnes pietų metu smagiame būryje.

Padažus ir pagardus gamintis vienas iš seniausių Kėdainių fabrikų – Kėdainių konservų fabrikas taip pat šventė. Susibūrusios pamainų virėjos ir įmonės technologas užkaitė keptuves ir patys „priraitė“ blynų visam gausiam kolektyvui.

Žiema išvaryta. Pavasaris atneš Velykas ir kitus džiaugsmus.

Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!