LAISVALAIKIS

Visos kategorijos
Akimirka iš pernykščių „Metų Moterų“  apdovanojimų.   / Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

Startuoja Kėdainių krašto „Metų Moterų 2017“ rinkimai

rinkosaikste.lt - 08:40 Vasario 08d. 2018

Paskutinis žiemos mėnuo atneša jau tradicija tapusius Kėdainių krašto „Metų Moterų“ rinkimus. Šie metai – ne išimtis, tad jau galima siūlyti kandidates. Nominacijų reikšmė – pastebėti ir išreikšti padėką Kėdainių krašto moterims, kurios per metus padarė daugiau nei joms priklausė pagal profesiją ar pareigas, pasižymėjo mokslo, kultūros, sporto, švietimo, socialinio vystymosi bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla, ugdė pilietiškumą, gerumą, filantropiją.

Kviečiame siūlyti kandidates į šias nominacijas:

Metų Altruistė – už neatlygintiną darbą ir labdaringą veiklą;

Metų Specialistė – už profesionalumą, darbštumą, pareigingumą, novatoriškumą, laimėjimus profesinėje srityje;

Metų Mama – už dorai, kultūringai išauklėtus ar auklėjamus vaikus;

Metų Kūrėja – už pasiekimus įvairių sričių kūrybinėje veikloje ir jų pristatymą visuomenei;

Metų Ambasadorė – už Kėdainių krašto vardo garsinimą;

Siūlymai – motyvaciniu laišku

Kandidates siūlyti prašoma motyvaciniu laišku. Laiške būtina nurodyti siūlomos kandidatės vardą, pavardę, tikslų gyvenamosios vietos ar darbovietės adresą ir argumentus, kodėl siūlote būtent ją. Motyvacija turi būti išsami ir aiški – taip parodysite daugiau pagarbos savo siūlomai kandidatei ir suteiksite daugiau galimybių būti išrinktai.

Laišką išsiųsti galite el. paštu rezisieriai.kedainiai@gmail.com. Popierinį laišką galite palikti Kėdainių kultūros centro kasoje pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 val. iki 18 val. ir penktadieniais nuo 12 iki 17 val. arba atsiųsti adresu: Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimai, Kėdainių kultūros centras, J. Basanavičiaus g. 24, LT-57286 Kėdainiai.

Motyvaciniai laiškai bus laukiami iki vasario 15 d. 16 val. Vėliau jie nebus priimami.

Rinks visi

Jau vasario 23 dieną rajono žiniasklaidos interneto svetainėse rasite kandidačių pristatymus bei informaciją, kaip už jas balsuoti, kadangi iš visų pasiūlytų kandidačių kiekvienos nominacijos nugalėtoją rinksite jūs ir komisija.

Iškilmingi apdovanojimai

Krašto „Metų Moterys 2017“ bus paskelbtos ir apdovanotos šventės „Ačiū, kad šalia esi“ metu. Šventė vyks kovo 7 d. 18 val. Kėdainių rotušėje (Didžioji g. 1).

Dalyvauti nebegali

Ankstesniais metais jau išrinktos Kėdainių krašto Metų Moterys ir Kėdainių kultūros centro darbuotojai rinkimuose dalyvauti negali.

Kėdainių krašto Metų Moterų nominacijomis jau apdovanotos šios moterys:

2012 m. – Malenija Pivorienė, Rima Petrilevičienė, Dalia Minkevičienė-Jazdauskienė, Jolanta Bareikienė, Elena Černeckienė, Irutė Merkeliūnienė, Asta Kanapinskienė.

2013 m. – Nijolė Mykolaitienė, Marija Burneikienė, Vaiva Gulbinienė, Audronė Kasperavičienė, Ilona Kuprevičienė, Vilma Šnurevičiūtė, Aušra Vaidotienė.

2014 m. – Asta Ambrazienė, Almonė Šilkaitytė, Virginija Vilkelienė, Raminta Matulytė-Šilienė, Violeta Liutkienė, Vitutė Dudonienė, Rūta Plučiuvienė, Žydrė Vancevičienė, Sigita Vievesienė, Audronė Pečiulytė.

2015 m. – Rasa Plančiūnaitė, Irma Marčienė, Vida Reklienė, Irena Milerienė, Irena Gaučienė.

2016 m. – Dalia Urbonavičienė, Danguolė Avižiuvienė, Kristina Vainauskienė, Aistė Kanapeckaitė-Čerenkovienė, Živilė Vaidotienė, Regina Šimkienė.

2017 m. – Jūratė Tylienė, Veronika Gilienė, Danutė Mykolaitienė, Milda Verkauskienė, Rita Stakniūnienė, Loreta Žilinskienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!