LAISVALAIKIS

Visos kategorijos

Kur pajudėti Kėdainiuose?

Džestina BORODINAITĖ - 13:17 Sausio 24d. 2018

Praūžus didžiųjų metų švenčių maratonui dažnam kraštiečiui vienu iš pagrindinių tikslų tampa noras atgauti gražias kūno linijas. Po šventinio laikotarpio lieknėjimo karštligė įtraukia daugelį moterų, tačiau ne paslaptis, kad ji nepaleidžia ir vyrų. 

O kad galėtume pradėti sportuoti jau dabar, pristatome Jums, kokius populiariausius sportinius užsiėmimus galima pasirinkti mūsų mieste. 

Puikų energijos pliūpsnį žada ir Vilainių sporto ir sveikatingumo komplekse (Parko g. 6) įsikūręs fitneso-kultūrizmo sporto klubas „X-FORMA“, savo klientams siūlantis ne tik sportą su treniruokliais, bet ir individualias treniruotes su treneriu. A. Barzdžiaus nuotr.Lankstus treniruočių grafikas

Puikų energijos pliūpsnį žada ir Vilainių sporto ir sveikatingumo komplekse (Parko g. 6) įsikūręs fitneso-kultūrizmo sporto klubas „X-FORMA“, savo klientams siūlantis ne tik sportą su treniruokliais, bet ir individualias treniruotes su treneriu. Gera naujiena ta, kad už 20–25 eurų mėnesinį mokestį sporto klubą galima lankyti neribotai. 

„Visiems čia sportuojantiems klientams taikomas lankstus treniruočių grafikas, neprisirišant nei prie pastovių savaitės dienų, nei prie valandų. 

Taip pat norintys išbandyti ir atrasti save vienoje ar kitoje sportinėje veikloje gali užsisakyti ir vienkartinę treniruotę, už 15 eurų mokestį susidaryti tiek sporto, tiek maisto programą bei gauti pačią naudingiausią informaciją apie efektyvias treniruočių metodikas, kurios padės keisti kūno proporcijas, didinti raumenų tonusą, reguliuoti kūno svorį“, – informuoja fitneso-kultūrizmo sporto klubo „X-FORMA“ vadovas Kęstutis Gudavičius ir priduria, jog ilgametę patirtį turinčio sporto klubo treneriai norintiems padeda atsigauti po traumų ar operacijų, čia ruošiami sportininkai kultūrizmo, fitneso, bikinio varžyboms. 

Darbo dienomis sporto klubas dirba 9–21 val., savaitgaliais – 10–14 val.

Daugiau fizinės jėgos sportines veiklas mėgstančių kraštiečių laukia Kėdainių miesto centre (Josvainių g. 25) įsikūręs sporto klubas „Fenix Gym“. A. Barzdžiaus nuotr.Keliaukime į sporto salę

Daugiau fizinės jėgos sportines veiklas mėgstančių kraštiečių laukia Kėdainių miesto centre (Josvainių g. 25) įsikūręs sporto klubas „Fenix Gym“, kuris jau dešimt metų sėkmingai padeda savo klientams ugdyti sveikesnės gyvensenos principus. Šiame sporto klube yra erdvi treniruoklių salė su modernia įranga, pritaikyta visoms raumenų grupėms treniruoti. Asmeniniai treneriai Dainius ir Tomas padės klientams įgyvendinti užsibrėžtus tikslus sveikomis, bet ne kardinaliomis ar griežtomis priemonėmis. 

Darbo dienomis sporto klubas veikia 7–21 val., šeštadienį – 7–15 val. Vienkartinis apsilankymas treniruoklių salėje kainuoja 5 eurus, už savaitę sumokėsite 10 Eur, dvi savaites – 20 Eur. Mėnesinio abonemento kaina svyruoja nuo 25 iki 30 eurų. Įsigyjant abonementus ilgesniam laikui taikomos 5–30 proc. nuolaidos.

Nenorintys plušėti sporto salėje gali rinktis čia pat vykdomus 7-ių skirtingų tipų grupinius užsiėmimus, kurie padės pagerinti metabolizmą bei greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų. Dėl grupinių treniruočių tvarkaraščio reikėtų tartis su užsiėmimus vedančia trenere Rita. 

Vienkartinis apsilankymas grupiniuose užsiėmimuose kainuoja 4 eurus. Įsigyjant mėnesinį abonementą, priklausomai nuo per savaitę pasirinkto treniruočių skaičiaus (2–3 kartus per savaitę), kaina svyruoja nuo 22 iki 28 Eur. Renkantis ir grupines treniruotes, ir treniruoklių salės narystę mėnesiui kainuoja 40 eurų.

Visi norintys sportuoti su „Kangoo Jumps“ batais, kurie net 80% sumažina susidūrimą su kietu paviršiumi ir apsaugo sąnarius bei nugarą nuo traumų, sausio mėnesį gali registruotis į pradedančiųjų grupę. Asmeninio archyvo nuotr.Smagi kompanija su „Kangoo Jumps“

Gerą nuotaiką, smagią kompaniją ir profesionalias treniruotes šokių klube „Vilnis“ (Josvainių g. 25) veda trenerė Inga (tel. 8 636 28 639). Čia organizuojamos intensyvios kardiotreniruotės, kurių metu galima sudeginti net iki 1 000 kcal per 1 val. Sportinių užsiėmimų kaina prasideda nuo 5 eurų už treniruotę. Pagal pageidavimus ir norus galima rinktis sau patogų treniruočių laiką. 

Visi norintys sportuoti su „Kangoo Jumps“ batais, kurie net 80% sumažina susidūrimą su kietu paviršiumi ir apsaugo sąnarius bei nugarą nuo traumų, sausio mėnesį gali registruotis į pradedančiųjų grupę. Treniruotės vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 19 ir 20 val. Taip pat renkamos naujos rytinės ir savaitgalio grupės, tad vietų tiek  moterims, tiek vyrams, norintiems pradėti sportuoti, tikrai pakaks. Lankydami treniruotes asmenys galės dalyvauti 8 savaičių iššūkyje ir turės galimybę gauti mitybos planus bei efektyvių treniruočių ciklą. 

Norintys išmokti įvairių šokių gali prisijungti prie šokių klube „Vilnis“ Ivano Tokarevo (tel. 8 610 36 788) organizuojamų pirminių šokių grupinių ir individualių užsiėmimų suaugusiems. G. Minelgaitės-Dautorės nuotr.Sportuokime šokio ritmu

O norintys ne tiek aktyviai, kiek smagiai praleisti laiką, pajudėti, atsipūsti nuo darbų ir, aišku, kartu pagražinti kūno formas bei išmokti įvairių šokių, tokių kaip lėtas valsas, Vienos valsas, tango, fokstrotas, salsa, bacata, rumba ir daug kitų, gali prisijungti prie šokių klube „Vilnis“ Ivano Tokarevo (tel. 8 610 36 788) organizuojamų pirminių šokių grupinių ir individualių užsiėmimų suaugusiems. Jei neturite partnerio, nenugąstaukite, vyksta ir SOLO šokių treniruotės, kurių metu galima šokti po vieną. Klubas  informuoja, kad jau prasideda pasiruošimas vasaros vestuvių sezonui, todėl jei planuojate vestuves, Natalija Tokareva (tel. 8 611 23 678) pagal pageidavimus ir vestuvių temą gali pasirūpinti pirmuoju jaunavedžių šokiu. 

Nuo sausio 8 dienos Lietuvos sporto universiteto „Aušros“ progimnazijos aktų salėje pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 valandos pilateso treniruotes su dideliais kamuoliais ir su svareliais veda šioje mokykloje dirbanti kūno kultūros mokytoja metodininkė Jolita Gvergždienė. A. Barzdžiaus nuotr.Veda grupines treniruotes

Nuo sausio 8 dienos Lietuvos sporto universiteto „Aušros“ progimnazijos aktų salėje pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 valandos pilateso treniruotes su dideliais kamuoliais ir su svareliais veda šioje mokykloje dirbanti kūno kultūros mokytoja metodininkė Jolita Gvergždienė. 

Vienkartinio užsiėmimo kaina – 3,5 Eur. Įsigyjant mėnesinį keturių savaičių abonementą, kai treniruotės vedamos 2 kartus per savaitę, klientams atsieis tik 25 Eur. 

„Visos sportuoti norinčios moterys ir merginos gali išbandyti šias grupines treniruotes. Pavasarį ir vasarą organizuoju ir individualius užsiėmimus. Susimokėti galima už kiekvieną treniruotę, todėl tai nesukels keblumų moterims, turinčioms vidutines pajamas. 

Nors vyrai nelabai domisi šiuo sportu, tačiau futbolą ar krepšinį žaidžiantiems vaikinams tokios treniruotės būtų išties naudingos. Juk išbandyti ką nors nauja nėra blogai, tiesiog reikia atrasti savyje noro.

Be to, nuo pavasario iki pat rudens užsiimu ir jaunavedžių šokių mokymu. Kuriu šokio kompozicijas pabroliams, pamergėms, piršliams“, – akcentuoja J. Gvergždienė. 

Norintys nusiraminti, išgirsti savo mintis, pažinti savo emocijas, išmokti jas išreikšti, gali pasirinkti sveikos gyvensenos ugdymo pedagogės Dalios Vengrytės siūlomus užsiėmimus. Asmeninio archyvo nuotr.Sveikesnės gyvensenos link

Norintys nusiraminti, išgirsti savo mintis, pažinti savo emocijas, išmokti jas išreikšti, gali pasirinkti sveikos gyvensenos ugdymo pedagogės Dalios Vengrytės siūlomus užsiėmimus. 

„Sportinių užsiėmimų įvairovė tikrai didelė. Vieninteliai Kėdainių mieste siūlome užsiimti hatha joga – tai kelias į savęs pažinimą per fizinį kūną, jo galimybių atskleidimą, visapusišką lavinimą. Tokia treniruotė trunka 1,5 valandos, iš kurios valanda skiriama kūno lavinimui ir kvėpavimo pratimams, o apie 30 min. – giliam atsipalaidavimui su instrumentais mažaisiais gongais, koshi varpeliais, fleita, okarina ir kt. 

Taip pat vedame funkcines treniruotė su jėgos diržais – tai nedidelio intensyvumo  treniruotės, naudojant tik savo kūno svorį, diržų pagalbą lengvinant arba sunkinant apkrovą raumenims. Šios treniruotės ypatingai vertingos tuo, kad stiprina giliuosius raumenis, nuo kurių labai priklauso stuburo būklė. 

Galima rinktis ir intervalines treniruotes ratu, kai treniruotė atliekama intervalais. Tokių treniruočių metu vykdomas viso raumenyno stiprinimas pakaitomis su kardio krūviu, o pratimai surinkti iš įvairių treniravimosi praktikų – jogos, pilateso, fitneso, kad kuo efektyviau ištreniruotų visą kūną ir pagerintų visas jo funkcijas bei sudegintų kuo daugiau kalorijų.

Taip pat kviečiame į prie treniruoklių salėje vykstančias treniruotes ratu, kurios padeda stiprinanti visą raumenyną naudojant laisvuosius svorius, treniruoklius. Kalorijos deginamos ne tik treniruotės metu, procesas tęsiasi dar apie 24 val. po treniruotės. 

Treniruotėse ratu ir su jėgos diržais dirba du treneriai, prižiūrintys, konsultuojantys, padedantys pasirinkti tinkamus pratimus“, – siūlomus sportinius užsiėmimus vardija D. Vengrytė ir akcentuoja, jog kiekvienam pradedančiajam asmeniškai, pagal poreikius ir galimybes, individualiai parenkama treniravimosi programa ir krūvis.

„Mokėjimo grafikas labai lankstus. Kaina prasideda nuo 2 eurų už treniruotę. Yra mėnesiniai, kartiniai (kai mokate tik už tuos užsiėmimus, į kuriuos ateinate, jei pvz. yra maži vaikai ar slankus darbo grafikas) ir VIP (kuo dažniau lankai, tuo mažiau moki) abonementai“, – sako D. Vengrytė.

Be to, jei leidžia oro sąlygos, kartą per mėnesį nemokami užsiėmimai rengiami lauke, jei oro sąlygos nepalankios, tuomet tokios treniruotės vykdomos patalpose. Taip pat karts nuo karto suorganizuojame seminarus ar paskaitas mitybos, svorio sureguliavimo, poilsio ir atsipalaidavimo, taisyklingo judėjimo, tinkamo dienos režimo ar kitomis aktualiomis temomis.

Jogos užsiėmimai vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 17.30 ir 19.10 val. Kėdainių lopšelyje-darželyje „Vaikystė“ (Mindaugo g. 21). 

Treniruotė su treniruokliais vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 18.30 val. Kėdainių arenoje. 

Pirmadieniais ir trečiadieniais treniruotės ratu – 18.30  val. ir su jėgos diržais – 19.30 val. „Vilnies“ šokių studijos patalpose (Josvainių g. 25, II aukšte).  

1 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!