LAISVALAIKIS

Visos kategorijos
Raseinių miestas   / „Wikipedia.org“, E.Giedraičio nuotr.

Kėdainiškiai laukiami Raseiniuose

Eglė KUKTIENĖ - 14:53 Birželio 04d. 2020

Karantinas ir ribotas judėjimas tarp pasaulio valstybių šią vasarą leis mums geriau pažinti mūsų pačių šalį. O pradėti kėdainiškiams siūloma nuo kaimyninio Raseinių rajono – būtent šios savivaldybės merą Andrių Bautronį pasikvietė mūsų krašto meras Valentinas Tamulis ir tarėsi, kaip sukurti kokybiškų, įdomių pažintinių kelionių draugiškomis kainomis paketą.

Aptarė lengvatas

Šis susitarimas – būdas ne tik prablaškyti gyventojus, bet ir paskatinti turizmą šalies viduje. Juo labiau kad tiek mūsų krašte, tiek Raseiniuose gausu lankytinų objektų, sutvarkytų ir išpuoselėtų miesto vietų, kuriose galima leisti laiką.

Valentinas Tamulis susitikti pakvietė kaimyninės Raseinių rajono savivaldybės merą Andrių Bautronį, ir jie sutarė, kaip pagyvinti tarpmiestinį turizmą. Kėdainių rajono savivaldybės nuotr.„Merams sutarus pirmosios ekskursijos galėtų vykti jau vasaros pradžioje. 

Abu kaimyniniai rajonai pirmiausia bus pasirengę priimti pramogų pasiilgusius senjorus. Pastariesiems vis didesnis karantino švelninimas bus puiki proga kokybiškai pailsėti ir sužinoti naujų dalykų. 

Vėliau, einant laikui, jei bus poreikis, atsiras panašaus tipo paslaugų ir platesniam ratui žmonių.

Kol kas numatyta, kad senjorams bus nemokamas muziejų lankymas bei jie galės gauti nemokamas gido paslaugas. 

Ekskursijas organizuoti pavesta abiejų rajonų Turizmo informacijos centrams“, – kalbėjo mero patarėja Jorūnė Liutkienė.

Tęstinis projektas

Dar 2017 metais Kėdainių rajono savivaldybės administracija kartu su Raseinių ir Jonavos rajonų savivaldybėmis pasirašė jungtinės veiklos sutartį ir pradėjo įgyvendinti bendrą projektą „Jonavos, Kėdainių ir Raseinių rajonų savivaldybes jungiančių trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“. 

Kol kas numatyta, kad senjorams bus nemokamas muziejų lankymas bei jie galės gauti nemokamas gido paslaugas. Ekskursijas organizuoti pavesta abiejų rajonų Turizmo informacijos centrams. Jorūnė Liutkienė

Šiemet ne tik susitarta dėl ekskursijų, bet ir bus įrengti interaktyvūs informaciniai stendai abiejuose miestuose.

„Per dvejus metus šių savivaldybių teritorijose įrengti informaciniai stendai, informacinės lentelės, nuorodų rodyklės į lankytinas vietas, kultūros paveldo objektus, įrengti didieji informaciniai stendai su bendru Jonava–Kėdainiai–Raseiniai turizmo maršrutu.

Šiais metais Raseiniai ir Kėdainiai vykdo papildomą veiklą – bus įrengti interaktyvūs lauko informaciniai stendai (po vieną Raseiniuose ir Kėdainiuose), supažindinantys turistus ir lankytojus su rajono turizmo maršrutais, turizmo trasomis, lankytinais šių savivaldybių gamtos ir kultūros objektais bei kita informacija. 

Stendai bus pritaikyti ir specialiųjų poreikių turintiems žmonėms“, – informavo Kėdainių rajono savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Kristina Kemešienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!