GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Projekte dalyvavusios moterys patenkintos gautu rezultatu. Jos tikina, kad suteikta pagalba, psichologo konsultacijos išties davė naudos ir pakreipė gyvenimą gera linkme.  / Autorės nuotr.

Svarbu nebūti abejingiems kitų bėdoms

Džestina BORODINAITĖ - 13:20 Gruodžio 19d. 2017

Labdaros ir paramos fondas „Viltis–Vikonda“, beveik pusę metų vykdydamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Kėdainių rajono savivaldybės ir Kėdainių krašto kredito unijos finansuojamą projektą „Paramos ir pagalbos grupės – tiems, kas nori keistis“ ir suteikdami individualias psichologo konsultacijas įvairiose seniūnijose, padėjo socialiai pažeistiems, vargingai gyvenantiems ir sunkiai galą su galu suduriantiems kraštiečiams, kuriems pagalba buvo išties reikalinga ar net būtina.

Šiandien matydami nuveiktus darbus, kurie duoda ne vienkartinį rezultatą, turime idėjų, noro veikti ir ateityje. V. Surgautienė

Susitikime su fondo atstovais dalyvavęs mažametės tėvas šiuo metu džiaugiasi, kad jo dukrelei tvarkomi dantukai, nupirkti nauji akinukai bei gali pasigirti gyvenantis nebe ankštame vagonėlyje, o erdviame bei tvarkingame socialiniame būste./ Autorės nuotr.Susitiko dar kartą

Nors projektas baigėsi, dėmesys labiausiai pažeidžiamiems žmonėms nesumažėjo. Fondo komanda – labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ projektų organizatorė Vitalija Surgautienė kartu su projekte savanoriaujančia Aušrele Kaminskiene, šį kartą lankėsi Akademijos kultūros centro Dotnuvos seniūnijoje organizuotoje popietėje „Pabūkime kartu“, kur jaukioje aplinkoje dar kartą galėjo prisiliesti prie širdžių tų dotnuviškių, kurie vykdomo projekto metu sulaukė pagalbos.

„Džiaugiuosi, kad teko dalyvauti šitoje gražioje veikloje. Rodos, viską pradėjome dar vasarą, bet tas laikas prabėgo tikrai labai greitai. Per pusę metų pasiekėme tokių ženklių rezultatų, kurie tikrai stebina, ir tiesiog galima pasakyti, kad Kalėdos – iš tikrųjų stebuklų metas! Didžiulės visų bendros pastangos davė vaisių, ir tai tik dar kartą įrodo, kad bendradarbiaujant visada galima surasti išeitį, nes tik telkiantis galima pasiekti tokių rezultatų“, – atvirauja A. Kaminskienė ir artėjant gražiausioms metų šventėms – Kalėdoms, linki nebūti abejingiems ir atsisukti į šalia esantį žmogų, o esant galimybei pasistengti jam ir pagelbėti.

Patenkintos fondo darbu

Susitikimo metu vyravo nuoširdus ir šiltas pokalbis tarp fondo atstovų bei projekto vykdymo metu ryšį su jais palaikiusių Dotnuvos seniūnijos socialinių darbuotojų, dirbančių su rizikos šeimomis: Kristinos Kazakauskienės, Ievos Žvikaitės.

Rezultatai – akivaizdūs

Vykdyto projekto sėkmę simbolizuoja ne tik fondo komandos nuveikti puikūs darbai, pasiekti ženklūs rezultatai, bet ir pagalbą gavusių žmonių pasisakymai.

Didžiulės visų bendros pastangos davė vaisių, ir tai tik dar kartą įrodo, kad bendradarbiaujant visada galima surasti išeitį, nes tik telkiantis galima pasiekti tokių rezultatų. A. Kaminskienė

Į baigiamąjį projekto susitikimą Dotnuvoje susirinkę trijų šeimų atstovai nė neabejodami tikino, kad situacija šeimoje po fondo komandos pagerėjo, ir džiaugėsi, kad būtent fondo atstovų prisilietimas prie jų šeimų, tas begalinis noras padėti išspręsti esamas problemas, padėjo susitvarkyti su nelengva psichologine situacija.

Projekto organizatorė V. Surgautienė džiaugiasi fondo savanorių komanda, kuri įgyvendinant projektą dirbo kaip kumšits ir dėkoja už sklandų bendradarbiavimą Dotnuvos seniūnijos socialiniams darbuotojams bei verslininakms, kurie sužinoję, kad reikia padėti šeimoms, padarė tai be jokių įsipareigojimų, be atsiskaitymo kažkam, tiesiog suprasdamni sitauciją čia ir dabar.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Gerumo metas tęsiasi

GERUMO PULSAS
16:12 Sausio 04d. 2018
img

Padovanok suknelę – padovanok šventę

GERUMO PULSAS
10:43 Gruodžio 15d. 2017
img

Dalijosi mintimis ir gerąja patirtimi

GERUMO PULSAS
14:54 Gruodžio 14d. 2017
img

Paruošti kalėdiniai fondo lauknešėliai

GERUMO PULSAS
14:27 Gruodžio 12d. 2017
img

Labdara – iš ypatingų rankų

GERUMO PULSAS
12:09 Gruodžio 07d. 2017
img

Namus praradęs ugniagesys neatsistebi žmonių gerumu

GERUMO PULSAS
11:00 Gruodžio 05d. 2017

SKELBIMAI

touched by digitouch!