GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Startuoja labdaros ir paramos fondo ,,Viltis-Vikonda“ projektas „Dėmesys. Pagalba, Parama“.  / „Rinkos aikštės TV“ STOP kadras

Startuoja naujas projektas „Dėmesys. Pagalba. Parama“

RinkosAikste.lt - 10:30 Rugpjūčio 09d. 2018

Startuoja labdaros ir paramos fondo ,,Viltis-Vikonda“ projektas „Dėmesys. Pagalba, Parama“, kurį paruošė projektų vadovė Vitalija Surgautienė. Šis projektas  skirtas Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijos socialinę atskirtį patiriančių šeimų, jų artimųjų, vaikų ir jaunimo, pagyvenusių, vienišų asmenų socialinių problemų sprendimui, psichologinės pagabos teikimui, organizuojant socialinę atskirtį patiriantiems asmenims palaikomąsias paramos ir pagalbos grupes, skatinanančias jų įsitraukimą į bendruomenės gyvenimą. Jau vyko pirmieji psichologiniai mokymai Gudžiūnų ir Miegėnų gyventojams, suteikta psichologinė pagalba 10 šeimų ir jų artimųjų.

Projektas įgyvendinamas fondo lėšomis. Taip pat projekto įgyvendinimui 1300 Eur skyrė Kėdainių rajono savivaldybė, rėmėjas MB ,,Gusto baldai“ – 200 Eur.

Projektas „Dėmesys. Pagalba. Parama“ vyks 3 kryptimis. ,,Bus teikiamos  psichologo konsultacijos ir mokymai socialinę atskirtį patiriančioms šeimoms jų artimiesiems, organizuosime palaikomųjų paramos ir pagalbos grupių veiklą, skirtą socialinę atskirtį patiriančių šeimų, pasgyvenusių, vienišų asmenų lankymui, jų socialinių problemų sprendimui, vykdysime projekto pristatymą ir viešinimą“, – teigia labdaros ir paramos fondo ,,Viltis-Vikonda“ projektų vadovė Vitalija Surgautienė.

Projektas  skirtas Kėdainių rajono Gudžiūnų seniūnijos socialinę atskirtį patiriančių šeimų, jų artimųjų, vaikų ir jaunimo, pagyvenusių, vienišų asmenų socialinių problemų sprendimui. Aut. past.

Psichologo mokymus ir konsultacijas vykdomos arčiau šeimų gyvenamųjų vietų – Gudžiūnuose ir Miegėnuose. Mokymus ir konsultacijas ves ilgametę darbo patirtį turinti psichologė Nida Gruodienė iš Kauno.

,,Projektą „Dėmesys. Pagalba. Parama“ baigsime apibendrinamąja kultūrine popiete „Pabūkime kartu“, skatinant  projekto dalyvių įsitraukimą į bendruomenės gyvenimą. Pagal sudarytą bendradarbiavimo sutartį koncertuos Akademijos kultūros centro atlikėjai, bus pakviesti

projekto ,,Dėmesys. Pagalba. Parama“ partneriai Gudžiūnų seniūnija, Miegėnų, Alksnėnų, Vikaičių, Devynduonių bendruomenių centrai, Miegėnų pagrindinė mokykla, Akademijos kultūros centras. Taip pat į projekto įgyvendinimą aktyviai įsijungė visuomenė, visuomeninio judėjimo „Mūsų karšto sėkmei“ nariai.“, – sako projektų vadovė V. Surgautienė.

Projektas „Dėmesys. Pagalba. Parama“ įgyvendinimas numatytas liepos–gruodžio mėnesiais.

Įgyvendinus projektą visuomenė daugiau sužinos apie projekto naudą šeimoms ir jų artimiesiems, bendruomenių nariai, savanoriai, palaikomosios paramos ir pagalbos grupės telksis padėti socialiai pažeidžiamiems asmenims, šeimoms, artimiesiems, didės visuomenės informuotumas apie nevyriausybinį sektorių, kuris vykdo projektus, skirtus vietos gyventojų socialinėms problemoms spręsti.

 

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Šėtiškiams – naudingos dovanos

GERUMO PULSAS
10:36 Spalio 25d. 2018
img

Daryk gera kitiems ir tau bus atlyginta

GERUMO PULSAS
13:53 Spalio 24d. 2018
img

Į parko tvenkinį – šimtas upėtakių

GERUMO PULSAS
12:24 Spalio 18d. 2018
img

Kėdainiai – miestas visiems

GERUMO PULSAS
11:30 Spalio 15d. 2018
img

Praradę namus kreipiasi į visuomenę

GERUMO PULSAS
08:24 Spalio 10d. 2018
img

Tik dvi kelionės, o įspūdžių – visa galybė

GERUMO PULSAS
1
10:20 Spalio 09d. 2018
img

Kėdainiečio dovana gamtai

GERUMO PULSAS
10:25 Spalio 08d. 2018
img

Šeimai padėjo išsaugoti namų jaukumą

GERUMO PULSAS
10:08 Rugsėjo 26d. 2018

SKELBIMAI

touched by digitouch!