GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ komanda nenustoja rūpintis žmonėmis: šį kartą gerumo spindulys buvo nukreiptas į Laimos ir Viktoro Kripcevičių šeimą.  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Pasirūpino dviejų šeimų rėmimu

Džestina BORODINAITĖ - 13:15 Rugpjūčio 01d. 2018

Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ komanda nenustoja rūpintis žmonėmis. Šį kartą gerumo spindulys buvo nukreiptas į Užkapių kaime Pelėdnagių seniūnijoje gyvenančią Laimos ir Viktoro Kripcevičių šeimą, kuri neužilgo džiaugsis išbetonuotomis grindimis.

Šį pokytį lėmė visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ komandos neabejingumas, noras telktis draugėn, ieškoti rėmėjų ir tokiu būdu prisidėti prie opiausios Kripcevičių šeimos problemos sprendimo.

Laima su ašaromis akyse širdingai dėkojo už gautą paramą.Gyveno Šilalėje

Vos prieš trejus metus į gana atokią kaimo vietą atsikrausčiusi Laima su vyru kiek beišgalėdami stengiasi tvarkytis savo būstą. Nors vieta graži, aplink gamta, tačiau pats Kripcevičių namas tikrai prastos būklės. Čia gyvenanti moteris neslėpdama pabrėžia, jog remonto jų gyvenamoji vieta seniai nemačiusi. Apie gyvenimą Užkapiuose pradėjusi pasakoti Laima prasitaria, jog noro tvarkytis šeimai tikrai nestinga, trūksta tik pinigėlių.

„Gyvenome Šilalėje. Į Užkapių kaimą, mano vyro Viktoro tėviškę, atsikraustėme prieš kiek daugiau nei trejus metus. Tuomet pas mus atsikėlė gyventi ir vyro mama, prieš tai gyvenusi pas kitą savo sūnų Šėtoje. Ji senyvo amžiaus paralyžiuota moteris.

Ilgą laiką negyvenamas būstas atrodė tikrai nekaip: aprūkusiose namo sienose žiojėjo skylės, vietoj grindų visur buvo asla, name buvo itin prastos būklės langai, kai kurie aptraukti tik plėvele, o ką jau kalbėti apie duris...

Su laiku apsitvarkėme: pasikeitėme langus, užsilopėme sienas, įsidėjome duris. Turime karvę, auginame paukščių, taip prisiduriame prie gyvenimo. Ir mums, kad ir kaip būtų nelengva, čia patinka.

Opiausia problema šiuo metu – grindys. Su vyru auginame du nepilnamečius vaikus, pati turiu sveikatos problemų, o vienintelės pajamos, kurias gauname, – vyro atlyginimas ir pašalpos bei neįgalumo išmoka, todėl net ir daliniam namo remontui pinigėlių neužtenka“, – apie gyvenimą Užkapiuose pasakoja Laima ir džiaugiasi, kad jau greitai bus išbetonuotos grindys.

Skyrė 200 eurų

Paramą septyniolikai cemento maišų, kurie bus panaudoti Kripcevičių namų grindims betonuoti, skyrė UAB „Gusto baldai“ direktorius Paulius Gustas.

„Visada kiek galėdami prisidedame prie vargingai gyvenančių ar problemų turinčių šeimų rėmimo. Kripcevičių šeima – ne išimtis.

Už 200 eurų UAB „Gusto baldai“ direktoriaus Pauliaus Gusto skirtą paramą Kripcevičių šeimai buvo nupirkta 17 maišų cemento. Aut. past.

Sužinoję šios šeimos bėdą skyrėme 200 eurų, kurie buvo panaudoti taip reikalingam cementui įsigyti. Labai džiugu, kada galime prisidėti, todėl visada tą ir padarome“, – tikino P. Gustas.

Parūpino žvyro

Visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas Arūnas Kacevičius džiaugiasi ir Pelėdnagių seniūnijos neabejingumu. Šiuo atveju ji pasirūpino grindų betonavimui reikalingu žvyru.

Pareigą pasirūpinti bendruomenės žmonėmis jaučiantis Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas teigia net porą kartų per savaitę aplankąs seniūnijoje gyvenančias problemų turinčias šeimas.

„Mūsų pareiga rūpintis bendruomenės gyventojais, o tokių šeimų, kurios kabinasi į gyvenimą ir nori gyventi geriau, labai gaila. Todėl esame neabejingi ir, kiek galėdami, visada įsiklausome į jų problemas bei stengiamės prisidėti.

Labai smagu matyti, kad Kripcevičių šeima pradėjo tvarkytis. Dar smagiau darosi žinant, kad jie neketina sustoti“, – šeimos entuziazmu pasidžiaugė E. Pagirskas.

Jam antrino ir Pelėdnagių seniūnijos socialinė darbuotoja Loreta Šaduikė: „Labiausiai džiugina tai, jog šiuose namuose alkoholiui vietos nėra. Laima ir Vytautas – žmonės, kurie tikrai labai stengiasi ir nori gyventi bent truputėlį geriau.

Esame be galo dėkingi, nes visi: tiek seniūnija, tiek ir visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“, labai geranoriškai prisidėjo. Tik visų jų dėka galėsime išsibetonuoti grindis ir gyventi geriau. Laima

Todėl įžvelgę opiausią šeimos problemą ir norėdami jų gyvenimo sąlygas paversti bent kiek geresnėmis, nutarėme kiek galėdami prisidėti ir patys. Labai tikiuosi, kad indėlis ir pagalba jiems bus tarsi motyvacija, lyg stimulas siekti geresnio gyvenimo ir toliau“, – tikina socialinė darbuotoja.

Vilainių seniūnijoje gyvenančiai jaunai mamai su dukrele pristatyti kraštiečių dovanoti baldai.Sulauks vaikų pagalbos

už gautą paramą Laima širdingai dėkojo su ašaromis akyse, sunkiai tramdydama emocijas.

„Esame be galo dėkingi, nes visi: tiek seniūnija, tiek ir visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“, labai geranoriškai prisidėjo. Tik jų dėka galėsime išsibetonuoti grindis ir gyventi geriau.

Betonavimo darbus žadėjo atlikti meistras iš kaimo, nes vyras kiekvieną dieną dirba. Savaitgaliais, kai į darbą nereikia, tvarkosi prie namų: šienauja, ruošia žiemai malkas, tvarko aplinką ir panašiai, todėl pats atlikti visų betonavimo darbų neišgalės, tam trūks laiko.

Su remonto darbais žadėjo padėti ir kiti vaikai. Turime dar tris, jie – pilnamečiai, sukūrę šeimas, gyvena Kėdainiuose ir ten dirba“, – visos šeimos vardu dėkojo Laima.

Dovanojo baldus

Gerų darbų maratonas nesibaigia: visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ komanda atsiliepė į dar vienos šeimos, kurią sudaro jauna mama su dukrele, šauksmą.

Vilainių seniūnijoje apsistojusi šeima buvo paremta neabejingų kraštiečių dovanotais baldais. Seniūnijos darbuotojų dėka visi daiktai jau pasiekė šeimos namus.

Už suteiktą paramą, už šitokį dėmesį šeimoms, kurioms reikalinga pagalba, visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narė Vitalija Surgautienė nuoširdžiai dėkoja ir džiaugiasi, kad bendromis jėgomis sprendžiamos opiausios šeimų problemos.

„Tai ne vienintelis atvejis, kai mes telkėmės ir suteikėme pagalbą. Be jokios abejonės, dirbsime ir toliau, darniai bendradarbiausime, atsižvelgsime į žmonių poreikius ir padėsime spręsti žmones užklupusias bėdas“, – pabrėžia V. Surgautienė.

20 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite

SKELBIMAI

touched by digitouch!