GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Šį kartą labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ komanda, pasitelkdama savanorius ir Kėdainių krašto geradarius, gerumu apgobė vienuolikmetį Specialiojoje mokykloje besimokantį berniuką.  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Pasirūpino berniuko regėjimu ir dantų būkle

Džestina BORODINAITĖ - 09:03 Sausio 31d. 2018

Labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ projektų komanda nenustoja padėti šeimoms ar pavieniams asmenims išspręsti jų pečius užgriuvusias problemas bei kraštą šildyti besitęsiančiais vykdomos akcijos „Gerumo spinduliais“.

Suteikta reikalinga apžiūra

Šį kartą šiluma ir rūpesčiu buvo apglėbtas Kėdainių specialiojoje mokykloje besimokantis vienuolikmetis berniukas.  

„Sužinoję Gudžiūnų seniūnijoje, Miegėnų kaime, su tėvu gyvenančio berniuko situaciją negalėjome likti abejingi, todėl, sutelkę visas jėgas, pradėjome spręsti šios šeimos problemas.

Visų pirma berniukui buvo reikalinga apžiūra ir gydymas dėl jo neteisingo žandikaulio sąkandžio.

Dažnai tenka susidurti ir matyti sunkiai besiverčiančias šeimas, tačiau ten, kur yra vaikų, noras prisidėti ir padėti tik didėja. Džiaugiuosi, kad laikas, kurį praleidžiame su berniuku, duoda tik pozityvius rezultatus. A. Kacevičius

Kreipėmės į Kauno medikus, kurie po patikros rekomendavo iki kito mūsų vizito, kuris bus kovo mėnesį, susitvarkyti visus išgedusius dantukus, ką mes jau ir padarėme.

Taip pat dar viena opi problema buvo silpnas vaiko regėjimas. Berniukui reikalingi akinukai.

Pasitelkę geradarius ir šią problemą pradėjome spręsti – vaiko regėjimas jau patikrintas, o taip reikalingi akinukai jau užsakyti“, – sunkią šeimos padėtį apžvelgia labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ projektų organizatorė Vitalija Surgautienė ir nuoširdžiai dėkoja prie paramos šiai šeimai prisidėjusiems asmenims – UAB „Kėdainių optikos“ vadovei Linai Girnienei ir nesenai įsisteigusio visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkui bei labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ savanoriui Arūnui Kacevičiui, kuris, anot V. Surgautienės, nuo pat pirmo susitikimo su berniuku negailėjo jam nei meilės, nei rūpesčio.

Sulaukė palaikymo

„Džiaugiuosi, kad vykdydamas akciją „Gerumo spinduliai“ fondas „Viltis–Vikonda“ turi labai didelį pastiprinimą.

Į visų gerų iniciatyvų ir idėjų palaikymą bei paramą visada atsiliepia A. Kacevičius bei problemų turintiems asmenims ar šeimoms neabejingi Kėdainių miesto ir rajono geradariai.

Džiaugiuosi, atsakingu savanorių ir geradarių darbu. Kiekvieno indėlis šioje situacijoje yra labai svarbus ir įrodo, kad tik puikios komandos dėka sutelktos pastangos duoda puikų rezultatą.

Mano manymu, tik visuomeniškai nusiteikę žmonės gali padėti išspręsti sunkiai besiverčiančių kraštiečių problemas“, – akcentuoja V. Surgautienė.

Savanoriauja ne vienerius metus

Šiltą ir gražų santykį su berniuku vos nuo pirmojo susitikimo užmezgęs A. Kacevičius savanoryste užsiima jau ne vienerius metus.

„Savanoryste užsiimu jau gana ilgai. Dalyvauju įvairiuose fondo „Viltis–Vikonda“ vykdomuose projektuose.

Prieš naujus metus norėdami dar labiau padėti sunkiai gyvenančioms šeimoms, įsteigėme visuomeninį judėjimą „Mūsų krašto sėkmei“, kurio viena iš pagrindinių veiklų – padėti žmonėms, padėti šeimoms, padėti vaikams, kuriems vienokia ar kitokia pagalba iš tiesų yra reikalinga“, – apie nesibaigiantį norą tęsti gerus darbus kalba A. Kacevičius ir priduria, jog dažnai tenka susidurti ir matyti sunkiai besiverčiančius asmenis, tačiau ten, kur yra vaikų, noras prisidėti ir padėti tik didėja: „Džiaugiuosi, kad laikas, kurį praleidžiame su berniuku, duoda išties gerus ir pozityvius rezultatus.“

Berniuką augina tėvas

„Kai bendradarbiaudami su Gudžiūnų seniūnijos socialiniais darbuotojais sužinojome apie šioje šeimoje augančio berniuko problemas, jo poreikius, nusprendėme, kad pagalba šiai šeimai tikrai reikalinga.

Pasitelkę geradarius ir šią problemą pradėjome spręsti – vaiko regėjimas jau patikrintas, o taip reikalingi akinukai jau užsakyti. V. Surgautienė

O kad šeimai reikia paramos, rodo tai, jog tėtis, dirbantis miškų ūkyje, vienas augina vaikelį, o kadangi gyvena kaime, atvažiuoti ir tinkamai pasirūpinti berniuku ne visada gali.

Tuo tarpu nuo šeimos atsiribojusiai mamai jau kuris laikas šeimos bėdos nėra aktualios“, – šeimos padėtį pasakoja V. Surgautienė.

Prisideda ne pirmą kartą

UAB „Kėdainių optikos“ vadovė Lina Girnienė, sužinojusi apie Gudžiūnuose gyvenančios šeimos problemą, sutiko pasirūpinti ir nemokamai patikrinti akis bei pagaminti berniukui akinukus.

Jau ne pirmą kartą prie tokių gerų darbų prisidedanti optikos vadovė L. Girnienė tikina, kad daryti gerus darbus visada malonu – širdis sušyla.

„Su labdaros ir paramos fondu „Viltis–Vikonda“ bendradarbiavome ir praeitais metais.

Taip pat ne kartą esame prisidėję ir savo iniciatyva padėję asocialiose šeimose gyvenantiems vaikučiams, kurie turi regos sutrikimų. Daryti gerus darbus gera“, – tikina L. Girnienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Metas sau padovanoti suknelę

GERUMO PULSAS
10:40 Gruodžio 11d. 2018
img

Senjorai gyvena aktyviai ir turiningai!

GERUMO PULSAS
09:17 Gruodžio 05d. 2018
img

Į aktyvias veiklas – nauju vežimėliu

GERUMO PULSAS
15:35 Lapkričio 28d. 2018
img

Tęsia gražią akciją – kviečia dovanoti sukneles

GERUMO PULSAS
17:10 Lapkričio 22d. 2018
img

Dėkoja savo geradariams

GERUMO PULSAS
11:23 Lapkričio 21d. 2018
img

Geradarių dovana – popiežiaus Pranciškaus skulptūra

GERUMO PULSAS
13:14 Lapkričio 12d. 2018

SKELBIMAI

touched by digitouch!