GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Apdovanojimus gavo kėdainiečiai policijos rėmėjai: Greta Vaičiurgytė, Vilma Paulauskienė, Živilė Augustavičienė. Kėdainių mero padėkas gavo policijos rėmėjai Egidijus Kačerauskas, Vijolė Juknienė, Sandra Dabulskytė ir Edvinas Demidavičius.   / Organizatorių nuotr.

Pagerbti ir apdovanoti policijos rėmėjai

Dimitrijus KUPRIJANOVAS - 10:47 Sausio 06d. 2020

Kas tie ypatingi žmonės, kurie savo laiką savanoriškai skiria saugios aplinkos kūrimui ir visuomenės saugumui? Jie – policijos rėmėjai, policijos pareigūnų pagalbininkai, kurių Kauno apskrityje yra net 234. Būtent jiems jau penktus metus iš eilės dėkojama už pagalbą stiprinant visuomenės saugumą tradicija tapusioje policijos rėmėjų pagerbimo šventėje.

Apdovanoti kėdainiečiai

Kauno apskrities policijos vadovybė ir bendruomenė rinkosi į Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią, kur buvo pagerbti ir apdovanoti aktyviausi Kauno apskrities policijos rėmėjai. Jų dėka pavyko išaiškinti daugybę administracinių nusižengimų bei renginiuose užtikrinti visuomenės saugumą. Nors jų darbas ne visuomet akivaizdžiai matomas, tačiau policijos pareigūnams itin reikalingas ir vertingas. 

Policijos apdovanojimus gavo kėdainiečiai policijos rėmėjai: Greta Vaičiurgytė, Vilma Paulauskienė, Živilė Augustavičienė. 

Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio padėkas gavo policijos rėmėjai Egidijus Kačerauskas, Vijolė Juknienė, Sandra Dabulskytė ir Edvinas Demidavičius. 

Svarbus indėlis

„Dėkojame Jums visiems už pagalbą tarnyboje, už atliekamą pareigą. Dėkojame Jums vardu tų žmonių, kurie saugūs grįžta namo ir galbūt nė nežino, kad Jūsų budrios akys prisideda prie to, kad miestuose ir rajonuose būtų saugiau“, – teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Elanas Jablonskas, apdovanodamas ne vieną dešimtį aktyvių policijos rėmėjų. 

Jaučiasi geriau

Kėdainių rajono policijos rėmėjai lyg susitarę sakė, kad, darydami gerus darbus žmonėms, ir patys jaučiasi kur kas geriau. 

„Policijos rėmėjo darbas gana įdomus ir prasmingas. Darydama gerus darbus labai gerai jaučiuosi. Juk žmogus turtėja ne imdamas, o duodamas. Šia nuostata vadovaujuosi tiek tiesioginiame savo darbe, tiek visuomeninėje veikloje. Todėl pagal galimybes stengiuosi būti aktyvi, visur suspėti, stengiuosi būti pilietiškas, manau, tai turėtų būti kiekvieno iš mūsų pareiga. Kitaip gyventi turbūt ir nemokėčiau. Tačiau labai smagu, kai tie, kad ir menki darbai, būna pastebėti ir įvertinti. Tai jau antroji padėka mano policijos rėmėjo darbe. Esu už tai dėkinga, tai tarsi postūmis stengtis ir save realizuoti visuomeninėje veikloje dar labiau“, – kalbėjo apdovanota rėmėja V. Juknienė. 

Kėdainių rajono policijos rėmėjų kolektyvas visus sveikina su 2020-aisiais metais. Norime palinkėti visiems įsileisti į gyvenimą daugiau spalvų, neleisti svajonėms ir likti tik svajonėmis! Linkime, kad šypsena jus lydėtų visus metus. Raginame susimąstyti, ar pakankamai saugiai elgiamės gatvėje, kelyje, ar randame savy kantrybės ir supratimo, ar tikrai elgiamės su kitais mandagiai, pagarbiai ir supratingai. Linkime net ir kartais pilkoje kasdienybėje atrasti tai, kas džiugina širdį, mokėti džiaugtis mažais dalykais. Gražių, saugių, gerų jums ateinančių metų. Aut. past.

Dėkoja už įvertinimą

Kėdainių rajono policijos rėmėjai dėkoja už įvertinimą ir žada nesustoti. 

„Džiaugiuosi, kad turiu toki šaunų, nors ir negausų aktyvų kolektyvą, kad turime tokį puikų ir visus mus į priekį stumiantį vadą Edviną, kurio dėka esame suburti, motyvuojami dirbti visuomenės labui ir gerovei. Esu be galo dėkingas, kad ir mano darbas buvo įvertintas. Ačiū šauniam kolektyvui už įspūdingas akimirkas ir puikiai praleistą laiką dirbant drauge“, – sakė apdovanotas rėmėjas E. Kačerauskas. 

Lyg šeima

Net ir visai neseniai į Kėdainių rajono policijos rėmėjų būrio veiklą įsitraukę žmonės čia jaučiasi lyg šeimoje. 

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi būdama policijos rėmėja ir galėdama prisidėti prie gerų darbų, visuomeninių akcijų, prie to, kad visi gyventume saugiau. Mano nuoširdi padėka visiems, su kuriais šiuos metus praleidome taip prasmingai“, – kalbėjo įvertinta policijos rėmėja S. Dabulskytė.

Davė vaisių

Kėdainių rajono policijos rėmėjai labai aktyviai rajone ėmė veikti maždaug prieš metus, tuomet jie sakė, kad jų veikla taps matomesnė ir pastebimesnė. Taip ir atsitiko. 

„Prieš metus esu pasakęs, kad Kėdainiuose policijos rėmėjai dar tik pradeda aktyviai veikti. Rajono gyventojai apie mus sužinos vis daugiau. Dabar galiu drąsiai teigti, jog mūsų sunkus ir atkaklus darbas davė vaisių. Didžiuojuosi būdamas policijos rėmėju ir tariu ačiū Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams už suteiktą galimybę prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo, o kolegoms – už bendro tikslo siekimą“, – dėkojo policijos rėmėjas E. Demidavičius.

Dėkoja pareigūnai

Rajono policijos rėmėjams dėkoja ir Kėdainių rajono policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina, rajono savivaldybės meras V. Tamulis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Mykolaitienė, bendruomenės pareigūnai Aušra Mickevičienė ir Robertas Mackevičius. 

„Puiku, kad rajone turime tokių žmonių kaip jūs, o labiausiai dėkoju Edvinui. Džiaugiamės, kad visi tikite, jog tokia savanorystė policijoje yra būtina“, – dėkojo A. Mickevičienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.

SKELBIMAI

touched by digitouch!