GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Štai tokios gausios labdaros iš Šv. Kazimiero ordino šią savaitę sulaukė Šėtos seniūnija. Visos gėrybės iki Kalėdų bus išdalintos skurstančioms šeimoms. Šv. Kazimiero ordino Didysis Magistras Henrikas Armoška Eismontas pabrėžė, kad dalyti materialią labda  / Giedrės Minelgaitės-Dautorės nuotr.

Labdara – iš ypatingų rankų

Akvilė KUPČINSKAITĖ - 12:09 Gruodžio 07d. 2017

Šėtos seniūniją pasiekė labdara iš ypatingų geradarių rankų. Su keliolika milžiniškų maišų gėrybių į šį kraštą atvyko Šv. Kazimiero ordino atstovai.

Pagalba – ne tik materiali

„Atvežėme drabužių, žaislų, vaikiškų vežimėlių, – pagrindines dovanas išvardijo Šėtoje „Rinkos aikštės“ kalbintas Šv. Kazimiero ordino Didysis Magistras Henrikas Armoška Eismontas. – Visi daiktai kaupiami mūsų magistrate Vilniuje, kur turime sandėlį. Metų gale visada vežame labdarą ir šiemet atvykome į Šėtą.“

Ordino misija – gyventi darant gera. Pasak H. A. Eismonto, būdų, kaip kam nors suteikti gėrio, mes patys galime atrasti pačių įvairiausių ir, pašnekovo teigimu, tai nebūtinai turi būti materialinė parama.

„Labdara nėra pagrindinė ordino misija. Tai tėra vienas iš pagalbos žmonėms variantų. Taip, to reikia, bet tai nėra pagrindinis mūsų tikslas. Daugiau dirbame su kultūra, švietimu, nes ir mūsų narių asmenybės diktuoja tai, kad galime padėti pasidalindami savo talentais, mintimis ar sugebėjimais. Taigi tokiu būdu gimė „Mažojo princo dirbtuvės“, kur dirbama su šeimomis, kad jos kartu praleistų daugiau prasmingo laiko, taip pat atsirado muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas „Gaidų pynė“, –ordino iniciatyvomis pasidžiaugė Didysis Magistras.

Išdalins iki Kalėdų

Šėtos seniūnė Danutė Mykolaitienė sakė, kad svečių atvežta labdara pasieks mažiau materialinių galimybių turinčias seniūnijos šeimas.

„Kam labiausiai reikia paramos, aptarsime su bendruomenių pirmininkais ir socialiniais darbuotojais. Nė viena šeima nebus pamiršta, – patikino seniūnė. – Juo labiau kad dabar yra žiemos laikas ir kiekvienas šiltas drabužis, avalynė yra labai reikalingi bei svarbūs. Tai šeimoms bus išties didelė parama. Esame labai dėkingi Šv. Kazimiero ordinui už paramą Šėtos krašto šeimoms. Visi daiktai šeimas būtinai pasieks iki Kalėdų.“

Perduodant labdarą Šėtos seniūnijai dalyvavo ir Šv. Kazimiero ordino Kėdainių komtūrė rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė.

0 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Gerumo metas tęsiasi

GERUMO PULSAS
16:12 Sausio 04d. 2018
img

Svarbu nebūti abejingiems kitų bėdoms

GERUMO PULSAS
13:20 Gruodžio 19d. 2017
img

Padovanok suknelę – padovanok šventę

GERUMO PULSAS
10:43 Gruodžio 15d. 2017
img

Dalijosi mintimis ir gerąja patirtimi

GERUMO PULSAS
14:54 Gruodžio 14d. 2017
img

Paruošti kalėdiniai fondo lauknešėliai

GERUMO PULSAS
14:27 Gruodžio 12d. 2017
img

Namus praradęs ugniagesys neatsistebi žmonių gerumu

GERUMO PULSAS
11:00 Gruodžio 05d. 2017

SKELBIMAI

touched by digitouch!