GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Lažuose gyvenančiai daugiavaikei šeimai suteikta parama prisidės prie sklandesnės vaikų ugdymo kokybės – kokybiškų baldų gamybos ir prekybos UAB „Timo Verslas“ direktorius Timūras Kuprijanovas šeimai dovanojo rašomąjį stalą.  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Daugiavaikių šeimų vaikams – nauji rašomieji stalai

Džestina BORODINAITĖ - 10:31 Lapkričio 06d. 2017

Šįkart gerumu pulsuojančius projektus vykdanti labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ komanda skubėjo pas gyvenimo nelepinamas daugiavaikes šeimas.

Surviliškio seniūnijos Lažų kaime keturis nepilnamečius vaikus auginančią šeimą fondas aplanko jau nebe pirmą kartą. Bendradarbiaujant su Surviliškio seniūnijos socialinėmis darbuotojomis sužinota, jog šiuo metu šioje šeimoje pagalba labiausiai būtina vaikučiams – jiems reikalingas rašomasis stalas.

Sklandesnis vaikų ugdymas

Ir galima pasidžiaugti – nedideliame daugiavaikės šeimos namo kambarėlyje naujut naujutėlis rašomasis stalas jau pastatytas. Vaikams suteikta parama pagerins jų ugdymo kokybę.

Stalą šeimai dovanojo kokybiškų baldų gamybos ir prekybos UAB „Timo Verslas“ direktorius Timūras Kuprijanovas. Įmonės vadovas, dėmesingai išklausęs, kokia yra bėda, kad vaikai neturi stalo namų darbams ruošti, operatyviai išsprendė problemą – kaip ir minėjau, stalas jau daugiavaikės šeimos namuose.

Prisideda ne pirmą kartą

„Mūsų kolektyvas jau nebe pirmą kartą prisideda prie panašių iniciatyvų. Kasmet prieš didžiąsias metų šventes sužinoję apie šeimas ar pavienius sunkiai gyvenančius asmenis, kuriems iš tiesų reikalinga pagalba, atsižvelgdami į tai, sukomplektuojame vienokius ar kitokius šeimai reikalingus kokybiškus baldus.

O šį kartą sužinoję apie daugiavaikės šeimos padėtį labai geranoriškai sureagavome į pasiūlymą ir padovanojome reikalingą baldą būtent tiems, kuriems jo trūko.

Ir iš tikrųjų kas kartą atlikę gerą darbą jaučiamės pakiliai“, – akcentuoja T. Kuprijanovas.

Namuose didesnis stalas

Tokia pat parama suteikta ir kitai daugiavaikei šeimai, gyvenančiai Apytalaukyje. Penkis nepilnamečius vaikus auginančios šeimos atžalomis pasirūpino ir itin jautriai į šią šeimos problemą sureagavo individualios baldų projektavimo ir gamybos įmonės „Diara“ savininkas Giedrius Kalčinskas.

Iki šiol turėję tik vieną nedidelį rašomąjį staliuką vaikai jau gali džiaugtis jų namuose pastatytu nauju didesniu rašomuoju stalu.

Kas kartą atlikę gerą darbą jaučiamės pakiliai T. Kuprijanovas

Pasiekia puikių rezultatų

Labdaros ir paramos fondo projektų organizatorė Vitalija Surgautienė džiaugiasi, kad fondo vykdomas projektas „Parama ir pagalba – tiems, kas nori keistis“ kaip reikiant įsismarkavo.

„Per vykdomo projekto laikotarpį prisidėta prie išties nemažo skaičiaus šeimų gerovės sukūrimo. Džiugu ir dėl to, kad individualių psichologo konsultacijų metu yra pastebima ir tai, kas dedasi tose šeimose ir kur tos pagalbos labiausiai reikia.

Tokiu būdu prisilietus prie kiekvienos šeimos gyvenimo, galima apčiuopti iškilusias problemas ir rasti tam tinkamus sprendimo būdus“, – akcentuoja V. Surgautienė.

Džiaugiasi puikia komanda

„Į mūsų paramą ir pagalbą teikiančių žmonių grupę, vykstant pas minėtąsias daugiavaikes šeimas, įsiliejo aktyvūs mūsų fondo „Viltis–Vikonda“ savanoriai – Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėjas Arūnas Kacevičius bei Aušra Nesterovienė.

Neabejinga šiam projektui ir jo vykdymui koncerno „Vikonda“ valdybos pirmininkės ir fondo „Viltis–Vikonda“ steigėjos Jolantos Blažytės visuomeninė patarėja Nijolė Naujokienė.

Būtent ji yra ypač dėmesinga šeimoms ir vaikams. Besitardami visada ieškome tokio atvejo ir tokių šeimų, kurioms iš tiesų reikalinga pagalba ir, telkdamiesi draugėn, galėsime tą pagalbą suteikti.

Apytalaukyje penkis nepilnamečius vaikus auginančios šeimos atžalomis pasirūpino ir taip reikalingą rašomąjį stalą dovanojo individualios baldų projektavimo ir gamybos įmonės „Diara“ savininkas Giedrius Kalčinskas. Aut. past.

Visada malonu matyti šviesias vaikų akis pripildytas džiaugsmo“, – tikina V. Surgautienė ir, dėkodama šį kartą prie pagalbos šeimoms prisidėjusiems verslininkams, ragina ir kitus nelikti abejingiems ir telktis geriems darbams.

Fondo vykdomas projektas finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Kėdainių rajono savivaldybės bei Kėdainių krašto kredito unijos.

11 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau rodo komentaro autoriaus IP adresą ir pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Skelbdami savo nuomonę, jūs sutinkate su taisyklėmis.
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Šėtiškiams – naudingos dovanos

GERUMO PULSAS
10:36 Spalio 25d. 2018
img

Daryk gera kitiems ir tau bus atlyginta

GERUMO PULSAS
13:53 Spalio 24d. 2018
img

Į parko tvenkinį – šimtas upėtakių

GERUMO PULSAS
12:24 Spalio 18d. 2018
img

Kėdainiai – miestas visiems

GERUMO PULSAS
11:30 Spalio 15d. 2018
img

Praradę namus kreipiasi į visuomenę

GERUMO PULSAS
08:24 Spalio 10d. 2018
img

Tik dvi kelionės, o įspūdžių – visa galybė

GERUMO PULSAS
1
10:20 Spalio 09d. 2018
img

Kėdainiečio dovana gamtai

GERUMO PULSAS
10:25 Spalio 08d. 2018
img

Šeimai padėjo išsaugoti namų jaukumą

GERUMO PULSAS
10:08 Rugsėjo 26d. 2018

SKELBIMAI

touched by digitouch!