GYVENIMAS MARGAS

Visos kategorijos
Lažuose gyvenančiai daugiavaikei šeimai suteikta parama prisidės prie sklandesnės vaikų ugdymo kokybės – kokybiškų baldų gamybos ir prekybos UAB „Timo Verslas“ direktorius Timūras Kuprijanovas šeimai dovanojo rašomąjį stalą.  / Algimanto Barzdžiaus nuotr.

Daugiavaikių šeimų vaikams – nauji rašomieji stalai

Džestina BORODINAITĖ - 10:31 Lapkričio 06d. 2017

Šįkart gerumu pulsuojančius projektus vykdanti labdaros ir paramos fondo „Viltis–Vikonda“ komanda skubėjo pas gyvenimo nelepinamas daugiavaikes šeimas.

Surviliškio seniūnijos Lažų kaime keturis nepilnamečius vaikus auginančią šeimą fondas aplanko jau nebe pirmą kartą. Bendradarbiaujant su Surviliškio seniūnijos socialinėmis darbuotojomis sužinota, jog šiuo metu šioje šeimoje pagalba labiausiai būtina vaikučiams – jiems reikalingas rašomasis stalas.

Sklandesnis vaikų ugdymas

Ir galima pasidžiaugti – nedideliame daugiavaikės šeimos namo kambarėlyje naujut naujutėlis rašomasis stalas jau pastatytas. Vaikams suteikta parama pagerins jų ugdymo kokybę.

Stalą šeimai dovanojo kokybiškų baldų gamybos ir prekybos UAB „Timo Verslas“ direktorius Timūras Kuprijanovas. Įmonės vadovas, dėmesingai išklausęs, kokia yra bėda, kad vaikai neturi stalo namų darbams ruošti, operatyviai išsprendė problemą – kaip ir minėjau, stalas jau daugiavaikės šeimos namuose.

Prisideda ne pirmą kartą

„Mūsų kolektyvas jau nebe pirmą kartą prisideda prie panašių iniciatyvų. Kasmet prieš didžiąsias metų šventes sužinoję apie šeimas ar pavienius sunkiai gyvenančius asmenis, kuriems iš tiesų reikalinga pagalba, atsižvelgdami į tai, sukomplektuojame vienokius ar kitokius šeimai reikalingus kokybiškus baldus.

O šį kartą sužinoję apie daugiavaikės šeimos padėtį labai geranoriškai sureagavome į pasiūlymą ir padovanojome reikalingą baldą būtent tiems, kuriems jo trūko.

Ir iš tikrųjų kas kartą atlikę gerą darbą jaučiamės pakiliai“, – akcentuoja T. Kuprijanovas.

Namuose didesnis stalas

Tokia pat parama suteikta ir kitai daugiavaikei šeimai, gyvenančiai Apytalaukyje. Penkis nepilnamečius vaikus auginančios šeimos atžalomis pasirūpino ir itin jautriai į šią šeimos problemą sureagavo individualios baldų projektavimo ir gamybos įmonės „Diara“ savininkas Giedrius Kalčinskas.

Iki šiol turėję tik vieną nedidelį rašomąjį staliuką vaikai jau gali džiaugtis jų namuose pastatytu nauju didesniu rašomuoju stalu.

Kas kartą atlikę gerą darbą jaučiamės pakiliai T. Kuprijanovas

Pasiekia puikių rezultatų

Labdaros ir paramos fondo projektų organizatorė Vitalija Surgautienė džiaugiasi, kad fondo vykdomas projektas „Parama ir pagalba – tiems, kas nori keistis“ kaip reikiant įsismarkavo.

„Per vykdomo projekto laikotarpį prisidėta prie išties nemažo skaičiaus šeimų gerovės sukūrimo. Džiugu ir dėl to, kad individualių psichologo konsultacijų metu yra pastebima ir tai, kas dedasi tose šeimose ir kur tos pagalbos labiausiai reikia.

Tokiu būdu prisilietus prie kiekvienos šeimos gyvenimo, galima apčiuopti iškilusias problemas ir rasti tam tinkamus sprendimo būdus“, – akcentuoja V. Surgautienė.

Džiaugiasi puikia komanda

„Į mūsų paramą ir pagalbą teikiančių žmonių grupę, vykstant pas minėtąsias daugiavaikes šeimas, įsiliejo aktyvūs mūsų fondo „Viltis–Vikonda“ savanoriai – Seimo nario Dariaus Kaminsko padėjėjas Arūnas Kacevičius bei Aušra Nesterovienė.

Neabejinga šiam projektui ir jo vykdymui koncerno „Vikonda“ valdybos pirmininkės ir fondo „Viltis–Vikonda“ steigėjos Jolantos Blažytės visuomeninė patarėja Nijolė Naujokienė.

Būtent ji yra ypač dėmesinga šeimoms ir vaikams. Besitardami visada ieškome tokio atvejo ir tokių šeimų, kurioms iš tiesų reikalinga pagalba ir, telkdamiesi draugėn, galėsime tą pagalbą suteikti.

Apytalaukyje penkis nepilnamečius vaikus auginančios šeimos atžalomis pasirūpino ir taip reikalingą rašomąjį stalą dovanojo individualios baldų projektavimo ir gamybos įmonės „Diara“ savininkas Giedrius Kalčinskas. Aut. past.

Visada malonu matyti šviesias vaikų akis pripildytas džiaugsmo“, – tikina V. Surgautienė ir, dėkodama šį kartą prie pagalbos šeimoms prisidėjusiems verslininkams, ragina ir kitus nelikti abejingiems ir telktis geriems darbams.

Fondo vykdomas projektas finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Kėdainių rajono savivaldybės bei Kėdainių krašto kredito unijos.

11 Skaityti komentarus / komentuoti

Komentuoti

Naujienų portalo www.rinkosaikste.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus redakcija.ra@gmail.com Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn
Griežtai draudžiama www.rinkosaikste.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.rinkosaikste.lt kaip šaltinį.
Taip pat skaitykite
img

Parėmė nuo gaisro nukentėjusią šeimą

GERUMO PULSAS
1
16:31 Vasario 13d. 2018
img

Visoms 100-metėms – dovanos!

GERUMO PULSAS
10:17 Vasario 06d. 2018
img

Padėkime paukšteliams peržiemoti

GERUMO PULSAS
09:26 Vasario 01d. 2018
img

Pasirūpino berniuko regėjimu ir dantų būkle

GERUMO PULSAS
09:03 Sausio 31d. 2018
img

Gerumo metas tęsiasi

GERUMO PULSAS
16:12 Sausio 04d. 2018
img

Svarbu nebūti abejingiems kitų bėdoms

GERUMO PULSAS
13:20 Gruodžio 19d. 2017

SKELBIMAI

touched by digitouch!